KORA spol. s r.o. je společností s dlouholetou tradicí. Náš velkoobchod se dovozem a prodejem dárkového zboží zabývá již od roku 1992.

V současné době máme pro vás připravenu širokou nabídku dárkového zboží – krásnou keramiku (figurky zvířat, dětí, andělů atd.), rozmanité typy luceren a svícnů, závěsné dekorace, spoustu druhů papírových tašek, různé bytové a pokojové dekorace a doplňky. Součástí nabízeného zboží je také užitkový porcelán – hrnky, misky nejrůznějších tvarů, džbány i talíře.

Pro vaši zahradu vám můžeme nabídnout různé zahradní figury. Jistě si vyberete i z naší pestré nabídky květináčů a váz.

Jak již bylo uvedeno, najdete u nás široký sortiment nejen celoročního zboží, ale také speciální sezonní nabídky – Valentýn, velikonoční zboží vč. jarních dekorací, podzimní sortiment a zejména pak vánoční zboží – betlémy, figurky, rozličné ozdoby a dekorace, vánoční tašky apod.

A proto
- přijďte si vybrat do naší vzorkovny zboží - Nad Kamínkou 1420, Praha 5–Zbraslav (necelých 5 minut jízdy od velkotržnice Lipence)
- objednejte si návštěvu našeho dealera přímo ve vaší provozovně, a to po celém území republiky (tel+fax: +420 257 923 812, mobil +420 737 282 583)
- využijte objednávky prostřednictvím našeho e-shopu